fbpx
Instagram Ani-Muk Facebook Ani-Muk
1 krabice 3 tematické kreativní sady Co tři měsíce přímo k vám domů!

uka

Nový vzdělávací cyklus UKA – kreativní krabice pro mrňata s názorem

animukdeti-39

Nebaví vás po desáté říkat, jak dělá kravička, ukazovat “paci paci pacičky” anebo si pořád posílat autíčka tam a zpět? Chápeme vás! Ale hraní s dětmi může být vlastně docela velká zábava i pro nás dospěláky.

Možná chcete zažít s nejmenšími i něco jiného:

  • chcete společně objevovat svět,
  • být u prvních dětských “proč a jak”,
  • žasnout, hrát si a tvořit.

Proto jsme stvořily krabici Ani-Muk. Bude vám průvodcem po celé zvídavé období vašeho děťátka. Společně ji otevřete, prozkoumáte a začnete si hrát. Tak, aby to bavilo i vás!

Víte, že vkus dětí pěstujete už od mala? Dáte-li dětem dobrý základ, budou později esteticky vnímavější. Teď to jsou drobné výtvory. Později už můžete sledovat a žasnout, až budou vytvářet náročnější věci.

,,Dcera Anička ráda pracuje s krabicemi Ani-Muk. Po nástupu do první třídy začala chodit na kroužek logických her, kde spoustu her vyrábějí sami. Nedávno jsem potkala učitele a ten říká: „Vaše Anička je v kroužku úplně nejlepší. Má největší trpělivost, nejdéle u toho vydrží a je nejšikovnější. Dává prostě na frak všem čtvrťákům.“ Tak jsem učiteli říkala o Ani-Muku, který Aničce kupujeme, že sice není nejlevnější, ale děti vyrábějí úžasné věci.  Na to odpovídá “ Je to ta nejlepší investice, jak to můžu posoudit já – rozhodně se vyplatila.“ Tak jsem si rovnou sedla k počítači a objednala další předplatné.“ (Dominika Špačková a Anička)

Jak funguje dětský mozek? Úžasně! Malé děti si potřebují všechno vyzkoušet – a tak se věci učí. Proto děláme Ani-Muky tak, aby si děti věci samy vyzkoušely a osahaly.

Ve vzdělávacím cyklu UKA se řídíme podle hesla:

Řekni mi a já zapomenu, ukaž mi a já si zapamatuji, nech mne to udělat a já pochopím.“

Podívejte se, jak si starší děti vyrobili zoetrop a svůj první animovaný film. Na mladší čekají jiná překvapení:

Video se zoetropem

ANIMUK PRO MRŇATA – PRO JAK STARÉ DĚTI?

Už pátým rokem připravujeme vzdělávací sady pro děti od 5 – do 10 let. Cykelm UKA otevíráme Ani-Muk i nejmaldším objevitelům a objevitelkám – dětem od 3 do 5 let (příp. mladší pod dozorem rodičů).

Můžete si objednat úvodní testovací krabici, anebo rovnou předplatit celý cyklus 4 krabic.

PROČ SI VYBRAT CYKLUS UKA?

  • vhodný pro děti od tří let
  • aktivity sestavené tak, že baví mladší děti a zvládnou je,
  • nemusíte čekat, až dítě do krabice doroste,
  • smysluplný společný čas pro rodiče a děti. 

Chci  úvodní testovací krabici z cyklu UKA za cenu 679 Kč (prolink do e-shopu)

Chci si předplatit celý vzdělávací cyklus UKA ve zvýhodněné nabídce 3+1  za cenu 2037 Kč – platí pouze do 12. 02. (prolink do e-shopu)